Благодійні Фонди

З липня 2018 року в Україні запрацював найшвидший та найпростіший в світі спосіб допомоги за допомогою мобільного. ” – саме так звучить наша нова акція для порятунку маленьких життів. Національний банк України виводить з обігу копійки та залізні гривні старого зразка, а це гарна нагода дістати з полиць скарбнички і звільнити в них місце заради наших підопічних. Завдяки партнерам ми закупили його на декілька місяців вперед, щоб всі діти були вчасно забезпечені рятівними ліками. Дякуємо всім, хто долучився до спільної справи й зробив внесок у майбутнє “Дачі”, де у кожної дитини мама буде завжди поруч. У західних країнах існує європейський протокол, за яким лікар у присутності психолога повідомляє рідним невтішні новини.

волонтерська допомога онкохворим

Часто сторонні люди думають – чим я можу допомогти? Допомога складається з усього, важливий тільки поклик серця та щире бажання. Наступним етапом стала реєстрація фонду, тому що наші партнери просили номер банківського рахунку для допомоги. Працювали ми без реєстрації, першим завданням стало дістати нові постілі у відділення.

Інші Статті На Тему

Регулярно проводити засідання загону «Милосердя», заслуховувати звіт про проведену роботу. Потреби медичного закладу це не тільки ліки, медичні витратники… Колись давно у світі під назвою Кумандра люди та https://pbn.org.ua/ дракони жили… Співробітники компанії Apple підготували листівки підтримки для… Усіх, хто безкоштовно поділився своєю плазмою, ер-масою,… Намистинки хоробрості продовжують нанизуватися історією…

Клоуни Та Подарунки

Послуги терапевтів та стоматологів для незахищених верств населення. Волонтерська допомога постараждалим у війні, ЗСУ. Гуманітарна допомога, волнтерство, безкоштовний тимчасовий прихисток.